KONTENERY.SOSNOWIEC.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Z kim pracowaliśmy?

W naszej dotychczasowej historii zrealizowaliśmy przede wszystkim niezliczona ilość wywozów odpadów poremontowych z różnych prywatnych inwestycji, budowli czy remontów mieszkaniowych. Naszymi partnerami są jednak również duże firmy budowlane i podwykonawcy z branży budowlanej czy konstrukcyjnej, którzy zarówno przy budowaniu, modernizowaniu jak i wyburzaniu – potrzebują zaufanego partnera do regularnego oczyszczania placu budowy z odpadów.

Czy oferujemy sam wynajem?

Dostosowujemy się nieustannie do zmieniających się oczekiwań naszych klientów i zamawiających. Niejednokrotnie nasi klienci mają własnych pracowników potrafiących obsłużyć sprzęt ciężki jak ładowarki i koparki, więc oferujemy im tylko wynajem. To samo tyczy się kontenerów na odpady, które chętnie podstawiamy na okres wielu tygodni czy nawet miesięcy – na czas realizacji całej inwestycji budowlanej.

Jakie warunki cenowe?

Warunki cenowe w naszej firmie należą do jednych z najbardziej konkurencyjnych i atrakcyjnych. W przypadku zamówienia sprzętu ciężkiego lub kontenera na dłuższy okres, możliwe jest uzyskanie korzystniejszych warunków finansowania. Preferencyjne zasady spłaty oraz kolejne rabaty i upusty mamy przewidziane dla swoich stałych klientów i regularnych odbiorców oraz przedstawicieli firm budowlanych.

Jakie kontenery na gruz?

Do naszych kontenerów na gruz w powodzeniem wrzucić można dowolnego typu narzędzia i materiały budowlane, półprodukty, meble, chemię budowlaną, ale również odpady zmieszane. Dzięki temu nasze kontenery przede wszystkim sprawdzają się przy nowych domach i osiedlach, gdzie z różnych mieszkań jednocześnie generowany jest gruz, odpady poremontowe i zwykłe odpady bytowe. Do obsługi różnych zleceń wysyłamy różne kontenery: 2, 3, 4, 6, 7 ton.

Jak zamówić kontener?

W przypadku bardzo pilnych zleceń lub chęci uzyskania natychmiastowej odpowiedzi na podstawowe pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Podstawowe informacje na temat proponowanych wariantów wynajmu sprzętu lub jego obsługi znaleźć mogą Państwo również na stronie internetowej. W przypadku klientów instytucjonalnych i firm poszukujących podwykonawcy do większego zlecenia, zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego drogą mailową.

Jaki sprzęt ciężki posiadamy?

Oferując na co dzień dostawę i wywóz kontenerów na gruz, flota naszych pojazdów opiera się przede wszystkim na transportowcach do tychże kontenerów. Ponieważ kontenery udostępniamy w rozmiarach od 2 do aż 7 ton, musimy posiadać zawsze sprawne technicznie pojazdy do ich rozwożenia i odbioru. Oferujemy jednak również wynajem sprzętu ciężkiego do zadań specjalnych jak ładowarki teleskopowe i koparki do prac ziemnych.

Co oprócz kontenerów na gruz?

Nasza oferta stale się rozwija i dostosowujemy ją do potrzeb lokalnego klienta. W obrębie Sosnowca i innych katowickich dzielnicach-miastach buduje się na potęgę, co oznacza nie tylko wywóz gruzu, ale także prace ziemne i załadunkowe oraz rozładunkowe. Dlatego od wielu lat wynajmujemy także sprzęt jak koparki i ładowarki teleskopowe. Można wynająć u nas wyłącznie sam sprzęt lub sprzęt razem z jego operatorem.

Dlaczego My?

Natychmiastowa realizacja zlecenia to jedna z naszych najmocniejszych stron – posiadamy rozliczne pojazdy do transportu kontenerów oraz tak liczne zaplecze z kontenerami, że każde zamówienie możemy dostarczyć na wskazany adres w okolicach Sosnowca i samym Sosnowcu tego samego dnia. Przy wynajmie kontenera na dłużej możliwe jest negocjowanie korzystniejszej stawki, a po zgłoszeniu kontenera do odbioru to my zajmujemy się już jego rozładowaniem i utylizacją odpadów.

Co posiadamy?

Stawiamy przede wszystkim na szerokie zaplecze i zawsze sprawny technicznie sprzęt. Dzięki temu możemy wynająć kontenery na gruz w bardzo rozmaitych tonażach – od 2, przez 3, 4, do maksymalnie 6 i 7 ton. Taka pojemność sprawia, że praktycznie każde zadanie budowlane czy remontowe zostanie zrealizowane optymalnie szybko. Na terenie Sosnowca i innych terenów podmiejskich aglomeracji katowickiej możemy podstawić dowolnie wybrany kontener jeszcze tego samego dnia.

Gdzie działamy?

Jesteśmy nakierowani przede wszystkim na udostępnianie swojego sprzętu jak i pracowników na terenie Sosnowca i jego bezpośrednich okolic. Oznacza to, że możesz z powodzeniem zamówić u nas kontener na gruz z dostawą i odbiorem, wynająć go lub ciężki sprzęt jak ładowarki teleskopowe i koparki do prac ziemnych – jeśli działasz na terenie Sosnowca, Jaworzna, Mysłowic, Siemianowic, Dąbrowy Górniczej itp.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY