KONTENERY.SOSNOWIEC.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach!

Specjalnością naszej firmy jest ułatwianie prac związanych z remontami, budowami, wyburzeniami i sprzątaniem po tych pracach. Czy poszukują Państwo specjalistycznych ciężkich maszyn do zadań specjalnych jak koparki do prac ziemnych albo ładowarki teleskopowe idealne do wykańczania elewacji i prac na wysokościach – jesteśmy firmą, która zagwarantuje nowoczesny sprzęt na atrakcyjnych cenowo warunkach. Miejscem naszego działania jest Sosnowiec oraz jego bezpośrednie okolice, dlatego z naszej oferty śmiało mogą korzystać także firmy i osoby prywatne z Mysłowic, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Siemianowic Śląskich i innych terenów podmiejskich Katowic.

 

Profesjonalizm na każdym kroku

 

Wiele lat obecności na rynku nauczyło naszych pracowników wszystkiego, co trzeba wiedzieć o wynajmie ciężkiego sprzętu oraz wykonywaniu takich prac jak operator koparki, ładowarki albo pojazdu do przewożenia kontenerów.

 

skontaktuj się »

Chociaż początkowo oferowaliśmy przede wszystkim kontenery na gruz – zarówno sam wynajem jak i ich odpowiednie dostarczenie i opróżnienie po załadunku – z czasem poszerzyliśmy dla Państwa paletę oferowanych usług i zaplecze w postaci maszyn i pojazdów. Oferujemy nie tylko wynajem kontenerów na gruz i wywóz gruzu, ale także wynajem ładowarek teleskopowych czy prace ziemnie koparkami i wyburzenia budynków.

 

 

Co oferujemy?

 

Kontenery na gruz i dowolne inne odpady mieszane czy budowlane, wciąż stanowią dla naszej firmy fundament działania, dlatego wszystkich remontujących, budujących, wyburzających czy modernizujących – zachęcamy do kontaktu i współpracy. Gwarantujemy terminowość i natychmiastowość realizacji zleceń – ilość kontenerów, które posiadamy, oraz pojazdów do ich transportu, pozwala nam na niezwłoczne wysłanie transportu z dowolnie wybranym kontenerem (od 2 do nawet 7 ton) do dowolnego miasta w sąsiedztwie Sosnowca.

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

Czym jeszcze się wyróżniamy?

Atrakcyjne ceny to nasz kolejny wyróżnik. Oczywiście znaczenie dla nas mają kilometry, które musimy przemierzyć do klienta, ale cena samego kontenera czy cena godziny wynajmu sprzętu ciężkiego, jest konkurencyjna na lokalnym rynku. A co ważniejsze – jesteśmy skłonni negocjować z naszymi klientami warunki cenowe przy dłuższym lub większym zamówieniu czy zastosować inne preferencyjne warunki płatności.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY