KONTENERY.SOSNOWIEC.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

PODSTAWIENIE KONTENERA NA GRUZ

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

PODSTAWIENIE KONTENERA NA GRUZ

DOWÓZ KONTENERA W 24H W SOSNOWCU I OKOLICACH

Wywóz gruzu może być kłopotliwe, zwłaszcza w dużych miastach i aglomeracjach, gdzie zawsze brakuje miejsca. W swojej ofercie umożliwiamy wynajem kontenerów nie tylko tych największych, spotykanych na pełnoprawnych placach budowy, ale również kontenerów o pojemności 2 i 3 ton. Są one zdecydowanie mniejsze i dzięki temu możliwe jest podstawienie kontenera na gruz w Mysłowicach możliwe jest nawet na niewielkim osiedlu, parkingu wewnętrznym czy niedużej działce budowlanej.

 

Po podstawieniu takiego kontenera oczekujemy wyłącznie Państwa ponownego zgłoszenia, kiedy kontener zostanie już w całości zapełniony, aby zjawić się na miejscu samochodem specjalistycznym, odebrać ładunek. Dla naszych klientów ma to ogromne znaczenie, ponieważ jest to przede wszystkim ogromna wygoda – nie muszą się oni przejmować ani tym, w co zbierać gruz, ani tym, gdzie go na sam koniec dostarczyć. Współpracujemy ze składami odpadów i legalnymi składowiskami gruzu, więc zawsze w pełni legalnie utylizujemy powierzony nam ładunek.

 

skontaktuj się »

Decydując się na podstawienie kontenera na gruz w Siemianowicach Śląskich klient płaci więc nie tylko za samą usługę dostarczenia kontenera oraz jego późniejsze wynajmowanie w czasie, ale w jednej stawce ma także wliczone prawo do wywozu całego gruzu na w pełni legalne i zarejestrowane wysypisko. Jest to więc rozwiązanie nie tylko bardzo praktyczne, ale przy okazji pozwalające na uniknięcie dodatkowych kosztów i w pełni zgodne z prawem.

 

 

Zasady współpracy z naszą firmą

 

 

Nielegalne składowanie odpadów poremontowych może zakończyć się odpowiednimi karami czy upomnieniami dla osoby inwestora czy wykonawcy jakiejś przebudowy – nawet na działce prywatnej. Tym bardziej próba wywiezienia gruzu na liczne dzikie wysypiska i de facto zanieczyszczanie środowiska naturalnego – jest niedopuszczalne i surowo ścigane.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA PAŃSTWA ZGŁOSZEŃ!

Decydując się na współpracę z naszą firmą macie Państwo pewność, że nie tylko podstawienie kontenera na gruz na terenie Sosnowica nastąpi terminowo i dokładnie na podany dzień oraz godzinę. Wybierając naszą firmę mogą mieć Państwo także pewność, że wszystkie nasze procedury są wielokrotnie sprawdzone i skuteczne.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY