KONTENERY.SOSNOWIEC.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

PRACE ZIEMNE KOPARKAMI I WYBURZENIA BUDYNKÓW

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

PRACE ZIEMNE KOPARKAMI

WYBURZENIA BUDYNKÓW

Sezon budowlany trwa już praktycznie bez przerw przez cały rok. Pojawienie się nowych materiałów budowlanych i rozwój firm wykonawczych sprawił, że przez cały rok możliwe jest realizowanie jakiś działań – jeśli nie konstrukcyjnych na zewnątrz, to wykończeniowych wewnątrz. Dlatego firmy oferujące niezbędne usługi i produkty dla branży budowlanej mają ręce pełne roboty – my również, ale jeśli interesują Państwa prace ziemne koparkami i wyburzenia budynków na terenie Sosnowca i okolic, jesteśmy do dyspozycji.

 

Nasza firma proponuje w bliskim sąsiedztwie miast jak Sosnowiec, Siemianowice czy Katowice pełne wsparcie w zadaniach budowlanych – szczególnie jeśli chodzi o wywóz odpadów, podstawianie kontenerów na gruz czy wynajem koparek i ładowarek teleskopowych. Pomagamy organizować i przeprowadzać skuteczne rozbiórki budowlane w okolicach miast jak Mysłowice czy Jaworzno, przy okazji wynajmując i dostarczając niezbędny sprzęt. Jeśli więc nawet posiadają Państwo swoich pracowników, możecie z powodzeniem wynająć jedynie nasze kontenery na gruz albo specjalistyczne maszyny jak koparki.

skontaktuj się »

Jakość naszego sprzętu to nasza chluba, dlatego na każdym kroku staramy się przeznaczać na serwis i konserwację naszej floty pojazdów całkiem spore kwoty. Stałe badania techniczne, wykorzystywanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych wskazanych przez producenta oraz oddawanie koparek wyłącznie w ręce doświadczonych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami – to gwarancja, że wyburzenia i rozbiórki budowlane realizowane z wykorzystaniem naszego sprzętu i przeze naszych operatorów są zawsze w stu procentach bezpiecznie i szybko zrealizowane.

 

 

Zalety naszych koparek

 

 

Czasami ciężki sprzęt jest potrzebny na miejscu budowy czy miejscu jakiejś poważniejszej awarii albo usterki infrastrukturalnej – w ciągu kilkudziesięciu minut, maksymalnie kilku godzin.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

Gdzie pracujemy?

Dodatkowo, jeśli zamówienie koparki zakłada również jej transport na odległość kilkunastu czy kilkudziesięciu kilometrów, np. na odcinku Sosnowiec – Mysłowice doliczyć trzeba kolejne minuty niezbędne na pokonanie trasy. Dlatego w naszej firmie jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie od ręki i to nas wyróżnia na lokalnym rynku.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY