KONTENERY.SOSNOWIEC.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

WYNAJEM ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

WYNAJEM ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH

WYNAJEM ŁADOWAREK W KONKURENCYJNYCH CENACH!

 

Prace na wysokościach czy w trudnodostępnych miejscach, to często jedne z ostatnich etapów prac budowlanych czy wykończeniowych. Również w przypadku tworzeniu istotnej infrastruktury technicznej czy drogowej miasta, pracownicy fizyczni niejednokrotnie dostać muszą się do bardzo niekorzystnie zlokalizowanych np. przyłączy czy elementów konstrukcyjnych. Dlatego oferujemy wynajem ładowarek teleskopowych w Sosnowcu i okolicach.

Kolejnym wyzwaniem, przed którym stają zawsze wykonujący konkretną inwestycję budowlaną, jest dostarczenie materiałów budowlanych czy narzędzi i ciężkich maszyn na duże odległości czy wysokości.

W każdym z tych przypadków rozwiązaniem mogą być ładowarki teleskopowe, które wynajmujemy zainteresowanym firmom i osobom prywatnym na terenie takich miast jak Katowice, Sosnowiec, Jaworzno czy Mysłowice. Zainteresowanych wynajmem ładowarek teleskopowych zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

skontaktuj się »

Profesjonalna obsługa ze strony naszego pracownika nie zakończy się wyłącznie na przyjęciu samego zlecenia – każde zamówienie realizujemy od A do Z na najwyższym poziomie. Dostarczamy zamówioną przez Ciebie ładowarkę na wskazany adres i nie ma dla nas większego znaczenia, czy będzie to pobliskie Jaworzno czy nieco bardziej oddalone Siemianowice.

 

 

Ładowarki do zadań specjalnych

 

 

Świadczymy zarówno wynajem ładowarek teleskopowych na kilka krótkich godzin jak i na kilkanaście. Przy znacznie wydłużonych okresach najmu naszego sprzętu, liczonym w tygodniach i miesiącach, możliwe jest uzyskanie od nas wyjątkowo preferencyjnych warunków finansowych. Posiadamy przez nas sprzęt jest nie tylko nowy, ale odpowiednio serwisowany i konserwowany.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

Jak wyglądają warunki wynajmu ładowarek?

Do wymiany podzespołów w naszych ładowarkach i koparkach używamy wyłącznie licencjonowanych części i oryginalnych zamienników, możemy wykazać się zawsze kompletem aktualnych badań technicznych. Dzięki temu sięgając po ładowarki z naszej oferty mogą mieć Państwo stuprocentową pewność, że zadania wykonywane z ich zastosowaniem będą szybko, skutecznie oraz bezpiecznie dla operatora oraz wszystkich osób pracujących wokół takiej ładowarki teleskopowej.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY