KONTENERY.SOSNOWIEC.PL

KONTENERY NA GRUZ I WYWÓZ GRUZU

WYWÓZ GRUZU KONTENERAMI

ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

WYWÓZ GRUZU KONTENERAMI

SOLIDNA I PROFESJONALNA OBSŁUGA ZGŁOSZEŃ

Nie tylko rozbiórka i wyburzanie konstrukcji budowlanych generuje ogromne ilości gruzu. Nawet kupno mieszkania na rynku pierwotnym, a więc prosto od Dewelopera, w luksusowym projekcie wielomieszkaniowym, przeważnie wymusza odpowiednie wykończenie lokalu, włącznie z wyburzaniem niektórych ścianek i wznoszeniem nowych. Wszystko to sprawia, że nawet jedno mieszkanie remontowane pod klucz może wygenerować kilka ton gruzu, który trzeba w odpowiedni sposób składować i wywieźć.

 

Od momentu zaostrzenia przepisów dotyczących segregacji odpadów, wrzucenie gruzu z jakimikolwiek innymi odpadami jest nielegalne w praktycznie każdej gminie. Dlatego wywóz gruzu z budowy kontenerami w Sosnowcu realizujemy z miesiąca na miesiąc w coraz większych ilościach. Dzięki licznym zamówieniom i zleceniom z Siemianowic, Mysłowic, Jaworzna i okolic Katowickiej aglomeracji, przez lat rozbudowaliśmy swoje zaplecze technologiczne i flotę pojazdów, którymi dostarczamy kontenery na miejsce przeznaczenia, a następnie wykonujemy wywóz gruzu z budowy kontenerami w Jaworznie.

 

skontaktuj się »

Zawsze dopasowujemy tonaż kontenera do Państwa potrzeb – w swojej ofercie posiadamy zarówno bardzo ustawne i nadające się do najciaśniejszych lokalizacji 2- i 3-tonowe kontenery na gruz jak i kontenery przeznaczone do o wiele poważniejszych i większych prac, jak chociażby wyburzenia i rozbiórki. W przypadku zaplanowanych największych inwestycji budowlanych, oferujemy Państwu również kontenery o pojemności powyżej 6 ton

 

 

Wygodne i bezpieczne gospodarowanie odpadami

 

 

Pozwalają one na swobodne zapełniania kontenera przez wiele dni – w przypadku np. Wspólnot Mieszkaniowych, lub na składowanie odpadów przynajmniej przez jeden cały dzień, w przypadku większych inwestycji budowlanych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA PAŃSTWA ZGŁOSZEŃ!

Posiadany przez nas sprzęt jest zawsze sprawny technicznie i przechodzi kompleksowe badania oraz przeglądy. Dajemy możliwość negocjowania warunków cenowych, dzięki czemu nasza oferta zawsze pozostanie najatrakcyjniejsza na lokalnym rynku. Nasz profesjonalny personel zawsze dojeżdża na miejsce na czas i wykonuje zlecenie bardzo szybko oraz skutecznie.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY